Kurumsal – Balgo

Kurumsal

hi@balgo.com.tr
+90 212 875 19 06

HO.RE.CA

Balgo olarak kurumsal ilişkilerimizi sürdürülebilirlik esası ile yön vererek Balgo Ballı Kaşık kullanım alanlarını çeşitlendirme ve bizimle ilişkide olmak isteyen kurumlar için farkındalığı artırma özelinde farklı çalışmalar yürütüyoruz.

Gıdanın bireylere ulaştırılması yolunda benimsediğimiz en önemli özellik güvenilirlik. Güvenilirliğin sağlanması, ürünlerimizin sağlıklı, eğlenceli, yararlı ve kullanım alanlarının çeşitli olmasının belirlediğini biliyoruz. 2015 yılında Hollanda’da yılın Ho.Re.Ca ürünü seçilmiş olmamız da Balgo Ballı Kaşık’ın oteller, restoranlar ve kafeler gibi gıda ürünlerinin tüketicilere doğrudan pazarlandığı yerlerde büyük başarı elde ettiğinin kanıtı niteliğindedir.

Biz ürünlerimizle müşterilerine bu güveni aktaracak olan kurumlarla yakından ilgileniyoruz. Eğer siz de sunumlarınızı sağlıklı, eğlenceli ve ilgi uyandıran bir ürün olan Balgo Ballı Kaşık’la geliştirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de dünyanın en tatlı kaşığını kendi markanızla,
kendi ülkenize taşımak ister misiniz?

İşletme Kayıt Belgesi

ISO 9001 2008

ISO 22000 2005

Unutmayın! Bal taklidi en çok yapılan gıda ürünü kategorisinde yer almaktadır. Siz de balı güvenirliğinden emin olduğunuz markalardan temin edin ve taklitlerimizden kaçının.